IONIKOSbc YouTube: Στιγμιότυπα, ρεπορτάζ, συνεντεύξεις όλων των Τμημάτων Μπάσκετ του Ιωνικού

Ionikos tube

6o Tουρνουά Μπάσκετ Ιωνικού Ν. (Αγώνες-Αποτελέσματα-Βαθμολογία)

 TOURNOUA 2017 LOGO

6ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ BASKETBALL ΙΩΝΙΚΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ
“ΔΩΣΕ ΠΑΣΑ ΣΤΟΝ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ”

NEWTEAMS1


GIANNAKIS


VIDEO1

ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ


 

    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: 2000-2001    
 
 
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
 
2000a


     ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ     

A΄ ΟΜΙΛΟΣ - ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

ΗΜΕΡ./ΓΗΠΕΔΟ   ΩΡΑ   ΟΜΑΔΑ   ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ  
30/04 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:00 ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ - ΜΙΛΩΝΑΣ 55-47 VIDEO1

09/05 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ

20:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 69-64 VIDEO1
Ρεπό: Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
07/05 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ 09:30 ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 54-59 VIDEO1
06/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 11:00 Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ 29-30 VIDEO1
Ρεπό: ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
15/05 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ
21:30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ 63-57 VIDEO1
31/05 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ 21:30 Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 53-66 VIDEO1
Ρεπό: ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
20/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 11:00 Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 49-52 VIDEO1
23/05 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ 21:30  ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 59-57 VIDEO1
Ρεπό: ΜΙΛΩΝΑΣ
28/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00  ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 56-41 VIDEO1
28/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:30  ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ 76-63 VIDEO1
Ρεπό: ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ   ΝΙΚΕΣ   ΗΤΤΕΣ   ΒΑΘΜΟΙ
 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ   4   0   8
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ   3   1   7
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ   2   2   6
ΜΙΛΩΝΑΣ   1   3   5
Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ   0   4   4

 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

2000b 

 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ - ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

ΗΜΕΡ./ΓΗΠΕΔΟ   ΩΡΑ    ΟΜΑΔΑ   ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ  
29/04 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:30 Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 62-63 VIDEO1

29/04 ΠΛΑΤΩΝΑΣ

12:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 57-39 VIDEO1
 
06/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ  12:30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 61-56 VIDEO1
23/05 ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ 21:30 Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 58-49  
 
14/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ
13:30  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 68-70 VIDEO1
13/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 14:00 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ 38-57  

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
3   0   6
Γ.Σ ΚΡΟΝΟΣ   2   1   5
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 1 - 2 - 4
 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
   0 - 3 - 3

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΗΜΕΡ./ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ   ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ  
04/06 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ 13:30  Α  ΜΙΛΩΝΑΣ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 52-58 VIDEO1 
07/06 ΚΛ. ΚΡΟΝΟΥ 22:15  Β  ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ - Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ 55-47  
04/06 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ 12:00  Γ  ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 67-58 VIDEO1
03/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ  09:00  Δ  ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 50-48 VIDEO1

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΗΜΕΡ./ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΑ   ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ  
10/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 12:00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 69-71 VIDEO1
10/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 13:30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 59-54 VIDEO1

 

ΤΕΛΙΚΟΙ
ΗΜΕΡ./ΓΗΠΕΔΟ   ΩΡΑ   ΟΜΑΔΑ   ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ  
                                                ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ                                                   
11/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 14:30 ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 61-59 VIDEO1 
                                               ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ                                                
11/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 12:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 63-67 VIDEO1

 


 
 
    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: 2002-2003    
 

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

2002a


     ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ    

 

A΄ ΟΜΙΛΟΣ - ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

ΗΜΕΡ./ΓΗΠΕΔΟ   ΩΡΑ    ΟΜΑΔΑ   ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ  
12/05 ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 00:00 ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ - ΜΙΛΩΝΑΣ 37-45  

09/05 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ

21:30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 83-74 VIDEO1
 
16/05 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ
21:30 ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 51-55 VIDEO1
08/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 17:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ 84-62 VIDEO1
 
14/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 69-60 VIDEO1
14/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ 52-56 VIDEO1

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ   ΝΙΚΕΣ   ΗΤΤΕΣ   ΒΑΘΜΟΙ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ   3   0   6
 ΜΙΛΩΝΑΣ   2 - 1 - 5
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ    1 - 2 - 4
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
  0 - 3 - 3


Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

2002b

 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ - ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

ΗΜΕΡ./ΓΗΠΕΔΟ   ΩΡΑ    ΟΜΑΔΑ   ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ  
30/04 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 11:30 Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ - Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 55-50 VIDEO1

30/04 ΠΛΑΤΩΝΑΣ

13:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 61-56 VIDEO1
 
06/05 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ 09:30 Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 57-50 VIDEO1
14/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 12:00 Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 64-43 VIDEO1
 
13/05 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ
09:00  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 65-37 VIDEO1
 13/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ 52-61  

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ   ΝΙΚΕΣ   ΗΤΤΕΣ   ΒΑΘΜΟΙ
Γ.Σ ΚΡΟΝΟΣ    3   0   6
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ   2   1   5
  Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ   1 - 2 - 4
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   0 - 3 - 3

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΗΜΕΡ./ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ   ΟΜΑΔΑ   ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ  
30/05 ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20:00   Α   Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ 56-53  
  04/06 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ 10:30
Β ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 62-74 VIDEO1
08/06 ΚΛ. ΚΡΟΝΟΥ 20:45 
Γ   Γ.Σ ΚΡΟΝΟΣ - ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 57-63  
Δ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ    

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΗΜΕΡ./ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΑ   ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ  
10/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:30 Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 50-60 VIDEO1
10/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 55-49 VIDEO1

 

ΤΕΛΙΚΟΙ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ   ΩΡΑ   ΟΜΑΔΑ   ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ  
                                                 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ                                                    
11/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 51-43 VIDEO1 
                                                  ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ                                                 
11/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 64-42 VIDEO1

 



    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:
 2005-2006    
 
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
 
2005Α
 

     ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ     

A΄ ΟΜΙΛΟΣ - ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ   ΩΡΑ    ΟΜΑΔΑ   ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ  
06/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 57-21 VIDEO1

06/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ

10:30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 57-47 VIDEO1
07/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. - Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 43-53 VIDEO1
07/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
 - Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 12-64 VIDEO1
 
13/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ  09:00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
72-30 VIDEO1
13/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 60-48 VIDEO1
14/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. - Α.Ο. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 59-32 VIDEO1
25/05 ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ  17:00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
45-51  
 
20/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 61-50 VIDEO1
20/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 28-36 VIDEO1
02/06 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ 20:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.
- Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
60-52 VIDEO1
21/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 60-48 VIDEO1
 
27/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 63-27 VIDEO1
27/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 12:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 64-56 VIDEO1
28/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 12:30 Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 39-56 VIDEO1
02/06 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ 18:30 Α.Ο. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
- ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 30-56 VIDEO1
 
08/06 ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ 00:00 Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 42-45  
ΒΑΡΙΚΑΣ 00:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 38-46  
04/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 57-47 VIDEO1
04/06 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ
09:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 60-31 VIDEO1
 
10/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ   ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 50-26 VIDEO1
10/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:30 Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 36-23  
11/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ   Α.Ο. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 47-34  
11/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ   ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 48-50  
 
ΠΛΑΤΩΝΑΣ 00:00 Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ   Α.Ο. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 68-43  68-43
ΠΛΑΤΩΝΑΣ 00:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ   Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 39-48  39-48
25/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 17:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.   ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 48-61 VIDEO1
26/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 17:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ   ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 47-28 VIDEO1

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ   ΝΙΚΕΣ   ΗΤΤΕΣ   ΒΑΘΜΟΙ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ   7   0   14
 Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
  5   2   12
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ   5   2   12
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ   5   2   12
Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ   3   4   10
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.   2   5   9
Α.Ο. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ   1   6   8
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ   0   7   7

 

 MAPS