Final Four “Κώστας Πετρίδης” του 6ου Τουρνουά Basketball Ιωνικού Νίκαιας

final four1

Το προσεχές Σαββατοκύριακο 10 και 11 Ιουνίου, θα πραγματοποιηθεί το Final Four “Κώστας Πετρίδης” του 6ου Τουρνουά Basketball Ιωνικού Νίκαιας. Η φετινή διοργάνωση είναι αφιερωμένη στην μνήμη του Κώστα Πετρίδη. Ο Κώστας Πετρίδης γεννήθηκε στην Νίκαια το 1957. Ξεκίνησε το μπάσκετ το 1970 στον Ιωνικό Νίκαιας, όπου και αγωνίστηκε μέχρι το τέλος της καριέρας του. Υπήρξε μέλος της Εφηβικής Ομάδας του Ιωνικού Νίκαιας που κατέκτησε το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων το 1976. Από τότε ήταν βασικό στέλεχος της Ανδρικής ομάδας και ήταν παρών σε όλες τις ανόδους μέχρι και την Α' ΕΘΝΙΚΗ.

Την Κυριακή 11 Ιουνίου θα πραγματοποιηθούν οι τελικοί των κατηγοριών, καθώς και η τελετή λήξης του 6ου Τουρνουά Basketball Ιωνικού Νίκαιας με τις απονομές των επάθλων για τους νικητές. 

Γονείς και φίλοι του μπασκετ ελάτε να παρακολουθήσετε και να χαρείτε ωραίους αγώνες, σε μια πραγματική γιορτή του μπάσκετ και να χειροκροτήσουμε όλοι μαζί τα παιδιά μας, επιβραβεύοντας την προσπάθεια που έκαναν.

Καλούνται όλες οι ομάδες που συμμετείχαν στο τουρνουά να παρευρίσκονται στην τελετή λήξης.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Σάββατο 10/06:

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2000-2001
ΗΜΕΡ./ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΑ   ΟΜΑΔΑ  
10/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 12:00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  
10/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 13:30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ  
ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2002-2003
ΗΜΕΡ./ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΑ   ΟΜΑΔΑ  
10/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:30 Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ  
10/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  
 
6η Αγωνιστική Κατηγορίας 2005-2006

10/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ   ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ    
10/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:30 Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.  
 
Κυριακή 11/06:

09:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2002-2003
10:30 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2002-2003
12:00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2000-2001
13:30 ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ
14:30 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2002-2003
 
6η Αγωνιστική Κατηγορίας 2005-2006
11/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ   Α.Ο. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ    
11/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ   ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ    

Ακαδημίες

Συνεργασία Ιωνικού Ν. B.C. - GAME OVER

Lasertag ArenaΟ Ιωνικός Νικαίας B.C. και η εταιρεία GAME OVER, σε συνεργασία με την Διεύθυνση Αθλητισμού του Δήμου Νίκαιας - Αγίου Ιωάννη Ρέντη, προσφέρουν ένα παιχνίδι γνωριμίας δωρεάν, σε όλους τους αθλητές του Ιωνικού Νικαίας B.C., στον καινουργιο χωρο της, την LASERTAG ARENA, στο Village shopping & more.

Μπορείτε να προμηθεύεστε τα δωρεάν εισιτήρια από τον κ. Αντώνη Χατζηκυριάκο στον Πλάτωνα.

 

 

Ακαδημίες

6ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ BASKETBALL ΙΩΝΙΚΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ «ΔΩΣΕ ΠΑΣΑ ΣΤΟΝ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ»

6o tournoua asta na treksoun

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΗΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΠΑΠΟΥΤΣΙΩΝ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΡΟΥΧΙΣΜΟΥ
«ΑΣΤΑ ΝΑ ΤΡΕΞΟΥΝ ΞΑΝΑ»

 

Στα πλαίσια του τουρνουά – θεσμού που διοργανώνει ο Ιωνικός Νικαίας, θα θέλαμε να ενημερώσουμε ότι για δεύτερη φορά μέσα στην τρέχουσα χρονιά, ο Ιωνικός υιοθετεί τη δράση συλλογής και επαναχρησιμοποίησης αθλητικών παπουτσιών και αθλητικού ρουχισμού «Άστα να περπατήσουν ξανά για καλό σκοπό» /«Άστα να τρέξουν ξανά» της οργάνωσης Ινστιτούτο Ομάδα για τον Κόσμο Περιβαλλοντική Συμμαχία 2004+.

Περισσότερα...

Ακαδημίες

Με απόλυτη επιτυχία η γιορτή του μπάσκετ

κοπη πιτας 2017 1Πραγματική γιορτή του μπάσκετ έλαβε χώρα, την Κυριακή, στο κλειστό γυμναστήριο του Πλάτωνα, όπου το Tμήμα μπάσκετ του ΙΩΝΙΚΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Barista Brothers έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα.

Περισσότερα...

Ακαδημίες

ΔΩΡΕΑΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ στο GIANNAKIS ACADEMY για τους 3 MVP του Τουρνουά

GIANNAKIS

Το GIANNAKIS ACADEMY σε συνεργασία με τον ΙΩΝΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ, προσφέρει ΔΩΡΕΑΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ για τους 3 MVP των ηλικιακών κατηγοριών του 6ου Τουρνουά Basketball, που διοργανώνει ο Ιωνικός Νίκαιας με μεγάλη επιτυχία για 6η συνεχόμενη χρονιά. Οι νικητές (MVP) θα προκύψουν από την ψηφοφορία των προπονητών όλων των συλλόγων που συμμετέχουν στο τουρνουά, και η οποία γίνεται μετά το τέλος κάθε παιχνιδιού.

Το καλοκαιρινό Camp του GIANNAKIS ACADEMY, διοργανώνεται στο Ψυχικό, στις εγκαταστάσεις του Κολλεγίου Αθηνών-Κολλεγίου Ψυχικού σε 2 χρονικές περιόδους: 1η περίοδος, 06-12/7 και 2η περίοδος 13-19/7. Το GIANNAKIS ACADEMY απευθύνεται σε αγόρια και κορίτσια ηλικίας 7-17 ετών, που θέλουν να βελτιωθούν στο μπάσκετ κάτω από τις οδηγίες του Παναγιώτη Γιαννάκη και των έμπειρων συνεργατών του.

Περισσότερες πληροφορίες για το GIANNAKIS ACADEMY: http://www.giannakisacademy.com/

Ακαδημίες

Την Κυριακή στη Νίκαια τιμάμε το Μπάσκετ: Εκδήλωση Ιωνικού Ν.

2017 Πιτα ΚακιουζηςΜε μια γιορτή που θα τιμήσει το ελληνικό μπάσκετ,  θα κόψει την πρωτοχρονιάτικη πίτα του το Τμήμα Μπάσκετ του Ιωνικού Νικαίας- Βarista Brothers, την Κυριακή, 29 Ιανουαρίου (11.30), στο κλειστό γυμναστήριο «Ο Πλάτων».

Η  πρόσκληση του Ιωνικού να συμπεριλαμβάνει - εκτός της Ανδρικής Ομάδας και των Ακαδημιών  του Γυναικείου και Ανδρικού Τμήματος - και  φορείς της πόλης αλλά και τους φιλάθλους της Ομάδας.

Περισσότερα...

Ακαδημίες

Έναρξη 6ου Τουρνουά Μπάσκετ Ιωνικού Νικαίας

TOURNOUA 2017 LOGO

24 Tμήματα Ακαδημιών - 14 Ομάδες - 3 Ηλικιακές κατηγορίες - 1 Τουρνουά:
6ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ BASKETBALL ΙΩΝΙΚΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - "ΔΩΣΕ ΠΑΣΑ ΣΤΟΝ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ".

Από την προσεχή Κυριακή 29 Απριλίου, και για περισσότερο από ένα μήνα, η καρδιά των Τμημάτων Υποδομών Μπάσκετ της Αττικής χτυπά στην Νίκαια.

Ο Α.Ο. Iωνικός Νικαίας διοργανώνει το 6ο Τουρνουά Μπάσκετ -"ΔΩΣΕ ΠΑΣΑ ΣΤΟΝ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ", με συμμετοχήή 24 Τμημάτων Ακαδημιών αγοριών 14 ομάδων της Αττικής, 

Περισσότερα...

Ακαδημίες

6o Tουρνουά Μπάσκετ Ιωνικού Ν. (Αγώνες-Αποτελέσματα-Βαθμολογία)

 TOURNOUA 2017 LOGO

6ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ BASKETBALL ΙΩΝΙΚΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ
“ΔΩΣΕ ΠΑΣΑ ΣΤΟΝ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ”

NEWTEAMS1


GIANNAKIS


VIDEO1

ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ


 

    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: 2000-2001    
 
 
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
 
2000a


     ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ     

A΄ ΟΜΙΛΟΣ - ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

ΗΜΕΡ./ΓΗΠΕΔΟ   ΩΡΑ   ΟΜΑΔΑ   ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ  
30/04 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:00 ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ - ΜΙΛΩΝΑΣ 55-47 VIDEO1

09/05 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ

20:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 69-64 VIDEO1
Ρεπό: Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
07/05 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ 09:30 ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 54-59 VIDEO1
06/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 11:00 Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ 29-30 VIDEO1
Ρεπό: ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
15/05 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ
21:30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ 63-57 VIDEO1
31/05 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ 21:30 Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 53-66 VIDEO1
Ρεπό: ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
20/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 11:00 Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 49-52 VIDEO1
23/05 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ 21:30  ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 59-57 VIDEO1
Ρεπό: ΜΙΛΩΝΑΣ
28/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00  ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 56-41 VIDEO1
28/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:30  ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ 76-63 VIDEO1
Ρεπό: ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ   ΝΙΚΕΣ   ΗΤΤΕΣ   ΒΑΘΜΟΙ
 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ   4   0   8
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ   3   1   7
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ   2   2   6
ΜΙΛΩΝΑΣ   1   3   5
Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ   0   4   4

 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

2000b 

 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ - ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

ΗΜΕΡ./ΓΗΠΕΔΟ   ΩΡΑ    ΟΜΑΔΑ   ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ  
29/04 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:30 Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 62-63 VIDEO1

29/04 ΠΛΑΤΩΝΑΣ

12:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 57-39 VIDEO1
 
06/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ  12:30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 61-56 VIDEO1
23/05 ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ 21:30 Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 58-49  
 
14/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ
13:30  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 68-70 VIDEO1
13/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 14:00 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ 38-57  

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
3   0   6
Γ.Σ ΚΡΟΝΟΣ   2   1   5
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 1 - 2 - 4
 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
   0 - 3 - 3

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΗΜΕΡ./ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ   ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ  
04/06 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ 13:30  Α  ΜΙΛΩΝΑΣ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 52-58 VIDEO1 
07/06 ΚΛ. ΚΡΟΝΟΥ 22:15  Β  ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ - Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ 55-47  
04/06 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ 12:00  Γ  ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 67-58 VIDEO1
03/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ  09:00  Δ  ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 50-48 VIDEO1

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΗΜΕΡ./ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΑ   ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ  
10/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 12:00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 69-71 VIDEO1
10/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 13:30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 59-54 VIDEO1

 

ΤΕΛΙΚΟΙ
ΗΜΕΡ./ΓΗΠΕΔΟ   ΩΡΑ   ΟΜΑΔΑ   ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ  
                                                ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ                                                   
11/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 14:30 ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 61-59 VIDEO1 
                                               ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ                                                
11/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 12:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 63-67 VIDEO1

 


 
 
    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: 2002-2003    
 

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

2002a


     ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ    

 

A΄ ΟΜΙΛΟΣ - ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

ΗΜΕΡ./ΓΗΠΕΔΟ   ΩΡΑ    ΟΜΑΔΑ   ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ  
12/05 ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 00:00 ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ - ΜΙΛΩΝΑΣ 37-45  

09/05 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ

21:30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 83-74 VIDEO1
 
16/05 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ
21:30 ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 51-55 VIDEO1
08/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 17:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ 84-62 VIDEO1
 
14/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 69-60 VIDEO1
14/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ 52-56 VIDEO1

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ   ΝΙΚΕΣ   ΗΤΤΕΣ   ΒΑΘΜΟΙ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ   3   0   6
 ΜΙΛΩΝΑΣ   2 - 1 - 5
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ    1 - 2 - 4
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
  0 - 3 - 3


Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

2002b

 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ - ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

ΗΜΕΡ./ΓΗΠΕΔΟ   ΩΡΑ    ΟΜΑΔΑ   ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ  
30/04 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 11:30 Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ - Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 55-50 VIDEO1

30/04 ΠΛΑΤΩΝΑΣ

13:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 61-56 VIDEO1
 
06/05 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ 09:30 Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 57-50 VIDEO1
14/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 12:00 Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 64-43 VIDEO1
 
13/05 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ
09:00  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 65-37 VIDEO1
 13/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ 52-61  

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ   ΝΙΚΕΣ   ΗΤΤΕΣ   ΒΑΘΜΟΙ
Γ.Σ ΚΡΟΝΟΣ    3   0   6
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ   2   1   5
  Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ   1 - 2 - 4
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   0 - 3 - 3

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΗΜΕΡ./ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ   ΟΜΑΔΑ   ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ  
30/05 ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20:00   Α   Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ 56-53  
  04/06 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ 10:30
Β ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 62-74 VIDEO1
08/06 ΚΛ. ΚΡΟΝΟΥ 20:45 
Γ   Γ.Σ ΚΡΟΝΟΣ - ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 57-63  
Δ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ    

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΗΜΕΡ./ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΑ   ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ  
10/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:30 Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 50-60 VIDEO1
10/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 55-49 VIDEO1

 

ΤΕΛΙΚΟΙ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ   ΩΡΑ   ΟΜΑΔΑ   ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ  
                                                 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ                                                    
11/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 51-43 VIDEO1 
                                                  ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ                                                 
11/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 64-42 VIDEO1

 



    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:
 2005-2006    
 
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
 
2005Α
 

     ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ     

A΄ ΟΜΙΛΟΣ - ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ   ΩΡΑ    ΟΜΑΔΑ   ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ  
06/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 57-21 VIDEO1

06/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ

10:30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 57-47 VIDEO1
07/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. - Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 43-53 VIDEO1
07/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
 - Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 12-64 VIDEO1
 
13/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ  09:00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
72-30 VIDEO1
13/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 60-48 VIDEO1
14/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. - Α.Ο. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 59-32 VIDEO1
25/05 ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ  17:00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
45-51  
 
20/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 61-50 VIDEO1
20/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 28-36 VIDEO1
02/06 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ 20:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.
- Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
60-52 VIDEO1
21/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 60-48 VIDEO1
 
27/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 63-27 VIDEO1
27/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 12:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 64-56 VIDEO1
28/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 12:30 Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 39-56 VIDEO1
02/06 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ 18:30 Α.Ο. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
- ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 30-56 VIDEO1
 
08/06 ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ 00:00 Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 42-45  
ΒΑΡΙΚΑΣ 00:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 38-46  
04/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 57-47 VIDEO1
04/06 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ
09:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 60-31 VIDEO1
 
10/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ   ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 50-26 VIDEO1
10/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:30 Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 36-23  
11/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ   Α.Ο. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 47-34  
11/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ   ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 48-50  
 
ΠΛΑΤΩΝΑΣ 00:00 Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ   Α.Ο. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 68-43  68-43
ΠΛΑΤΩΝΑΣ 00:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ   Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 39-48  39-48
25/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 17:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.   ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 48-61 VIDEO1
26/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 17:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ   ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 47-28 VIDEO1

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ   ΝΙΚΕΣ   ΗΤΤΕΣ   ΒΑΘΜΟΙ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ   7   0   14
 Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
  5   2   12
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ   5   2   12
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ   5   2   12
Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ   3   4   10
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.   2   5   9
Α.Ο. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ   1   6   8
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ   0   7   7

 

 MAPS

 

Ακαδημίες

Σελίδα 1 από 17

Ακαδημιες promo 2017